Na Wspólnej (1885)

Na Wspólnej

sezon 12 odc. 1885

4.8/10
serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Anna Korcz, Grażyna Wolszczak
W skrócie:Magda Gessler i Maria postanawiają rozstrzygnąć spór o pierogi publiczną degustacją. Agnieszka rozważa połączenie swojej kancelarii z firmą byłego współpracownika, Mariusza Czerskiego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy przyjaciół: Michała, Andrzeja, Basi, Weroniki i ich rodzin oraz znajomych. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka, w którym pracowała Maria Zięba. Dzisiaj wspierają się w trudnych chwilach i dzielą radościami.

W tym odcinku

Magda Gessler i Maria postanawiają rozstrzygnąć swój ostry spór o pierogi publiczną degustacją, na którą zapraszają do baru wszystkich chętnych. W lokalu brakuje miejsc, gdyż każdy chce wiedzieć, kto komu utrze nosa. Agnieszka rozważa połączenie swojej kancelarii z firmą byłego współpracownika, Mariusza Czerskiego (Mariusz Zaniewski). Weronika uważa, że pomysł jest trafiony. Olszewską niepokoi jednak fakt, że przyszły wspólnik niegdyś był w niej zakochany. Iza oskarża Zdybicką o zniszczenie Bud-Maksu. Ostrzega syna przed podłością jego kochanki, jednak on staje w obronie Ilony. Będąca u kresu wytrzymałości matka podejmuje decyzję o przeprowadzce na wieś.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także