Na Wspólnej (1884)

Na Wspólnej

sezon 12 odc. 1884

4.8/10
serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Anna Korcz, Grażyna Wolszczak
W skrócie:Maria zgadza się na udział w 'Kulinarnych ewolucjach', wciąż jednak podchodzi z rezerwą do pomysłów Magdy Gessler. Paweł musi zatrudnić pracownika. Spośród kandydatów wybiera piękną Kaję.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy przyjaciół: Michała, Andrzeja, Basi, Weroniki i ich rodzin oraz znajomych. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka, w którym pracowała Maria Zięba. Dzisiaj wspierają się w trudnych chwilach i dzielą radościami.

W tym odcinku

Maria zgadza się na udział w "Kulinarnych ewolucjach", wciąż jednak podchodzi z rezerwą do pomysłów Magdy Gessler. Rozpoczyna się pierwszy dzień zdjęciowy, który zapowiada starcie dwóch silnych kobiet. Okazuje się, że praca Marty będzie wiązała się z nocowaniem w Warszawie u ojca. Tymczasem Paweł jest zmuszony zatrudnić pracownika. Spośród wielu kandydatów wybiera piękną Kaję (Agnieszka Kawiorska). Kuba przeprasza partnera matki, że nieomal doprowadził do jego śmierci. Smolny nie wierzy w jego szczerość i przy pierwszej okazji zastrasza chłopca. Dziecko kategorycznie oświadcza matce, że woli zamieszkać z tatą i Jagodą.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także