Na Wspólnej (1881)

Na Wspólnej

sezon 12 odc. 1881

4.8/10
serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Anna Korcz, Grażyna Wolszczak
W skrócie:Adam wraca z Helsinek. Robi wyrzuty Weronice, że nie dała mu znać o chorobie Antosi. Izę złość fakt, że syn dał się zmanipulować kochance. Marta ma dziś prowadzić swój pierwszy nowy program.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy przyjaciół: Michała, Andrzeja, Basi, Weroniki i ich rodzin oraz znajomych. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka, w którym pracowała Maria Zięba. Dzisiaj wspierają się w trudnych chwilach i dzielą radościami.

W tym odcinku

Adam wraca z Helsinek. Jest zbulwersowany, gdy zastaje w swoim łóżku Maćka. Robi wyrzuty Weronice, która nie dała mu znać o chorobie Antosi i pozwoliła nocować opiekunowi dzieci w ich domu. Izę złość fakt, że syn dał się zmanipulować Zdybickiej. Maks jest jednak wciąż przekonany o uczciwości swojej kochanki. Marta ma dziś poprowadzić swój pierwszy nowy program. Prześladuje ją pech. Spóźnia się na nagranie i nie radzi sobie z gośćmi w studiu, przez co dostaje reprymendę od szefa. Po Ksawerego przyjeżdża już po zamknięciu przedszkola. Na dodatek Paweł nie szczędzi jej swoich pretensji.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także