Na Wspólnej (1879)

Na Wspólnej

sezon 12 odc. 1879

4.8/10
serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Anna Korcz, Grażyna Wolszczak
W skrócie:Monika informuje Włodka, że dzisiaj w barze pojawi się ekipa z magazynu kulinarnego Magdy Gessler. Podczas wizyty reżyser stwierdza, że lokal Ziębów nie nadaje się do programu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy przyjaciół: Michała, Andrzeja, Basi, Weroniki i ich rodzin oraz znajomych. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka, w którym pracowała Maria Zięba. Dzisiaj wspierają się w trudnych chwilach i dzielą radościami.

W tym odcinku

Monika informuje Włodka, że dzisiaj w barze pojawi się ekipa z programu Magdy Gessler. Oboje obmyślają plan, jak ukryć to przed Marią. Podczas wizyty reżyser stwierdza, że lokal Ziębów nie nadaje się do programu, gdyż Włodek nie ma charyzmy. Wszystko zmienia niespodziewany powrót Marii. Przez wzgląd na Pawła Marta chce zrezygnować z awansu. Kiedy szykuje się do trudnej rozmowy z szefem, dzwoni jej ukochany. Namawia ją do przyjęcia propozycji. Agnieszka proponuje Weronice wieczorny bankiet. Roztocka zostawia dzieci pod opieką Maćka. W nocy wraca z imprezy na rauszu. Zalotnie pyta opiekuna, czy ma dziewczynę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także