Na Wspólnej (1877)

Na Wspólnej

sezon 12 odc. 1877

4.8/10
serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Anna Korcz, Grażyna Wolszczak
W skrócie:Kuba oświadcza ojcu, że się do niego wprowadza, najpierw jednak ma on rozstać się z kochanką. Jerzy tłumaczy Izie, że rodzina nie potrzebuje w domu bizneswoman, tylko żony i matki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy przyjaciół: Michała, Andrzeja, Basi, Weroniki i ich rodzin oraz znajomych. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka, w którym pracowała Maria Zięba. Dzisiaj wspierają się w trudnych chwilach i dzielą radościami.

W tym odcinku

Kuba nie idzie do szkoły, by odwiedzić ojca. Oświadcza mu, że się do niego wprowadza, najpierw jednak ma on rozstać się z kochanką. Andrzej jest w szoku i nie wie, co robić. Maks martwi się o matkę po tym, jak zareagowała na propozycję sprzedaży firmy. Zdybicka przekonuje go, że dzięki transakcji Brzozowska odzyskałaby równowagę. Tymczasem w szpitalu Jerzy tłumaczy Izie, że rodzina nie potrzebuje w domu bizneswoman, tylko żony i matki. Ula błaga Zuzę, by pozwoliła jej zostać w domu. Kamil złości się na żonę, która łatwo ulega dziewczynce. Wychowawczyni informuje Hofferów, że Ula izoluje się od innych dzieci. Para dowiaduje się, że ich adoptowana córka przyjaciółkę sobie wymyśliła.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także