Na Wspólnej (1875)

Na Wspólnej

sezon 12 odc. 1875

4.8/10
serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Anna Korcz, Grażyna Wolszczak
W skrócie:Smolny zostaje wezwany przez Zarząd z powodu romansu z Basią. Brzozowska ma zostać zwolniona. Bar Ziębów przynosi tylko straty. Włodek prosi Izę, żeby obniżyła im czynsz.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy przyjaciół: Michała, Andrzeja, Basi, Weroniki i ich rodzin oraz znajomych. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka, w którym pracowała Maria Zięba. Dzisiaj wspierają się w trudnych chwilach i dzielą radościami.

W tym odcinku

Smolny zostaje wezwany przez Zarząd z powodu romansu z Basią. Sprawę zostaje postawiona na ostrzu noża - Brzozowska ma zostać zwolniona. Basia jest załamana. Wkrótce zszkowana dowiaduje się, że Krzysztof zaapowiedział swoim szefom, iż zamierza się z nią ożenić. Bogdan dostaje telefon od pani Joanny, której zepsuł się samochód. Jedzie do pięknej pani weterynarz i odholowuje jej auto do warsztatu, w którym pracuje.Gdy kobieta jest zmartwiona bardzo drogo wycenioną naprawą, Bogdan wykłóca się z szefem, że oszukał jego znajomą. Bar Ziębów nie przynosi już zysków, tylko straty. Włodek prosi Izę, żeby obniżyła im czynsz na Wspólnej, ale Brzozowska, która sama ma duże kłopoty finansowe, z żalem odmawia. Zięba szuka innych rozwiązań. Maria, nieświadoma tragicznej sytuacji, torpeduje wszystkie jego pomysły.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także