Na Wspólnej (1874)

Na Wspólnej

sezon 12 odc. 1874

4.8/10
serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Anna Korcz, Grażyna Wolszczak
W skrócie:Kamil zostaje wezwany do szkoły. Okazuje się, że Ula zniszczyła koleżance plecak. Fabryce Marka i Mileny grozi bankructwo. Po aferze wszyscy kontrahenci wycofali się ze współpracy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy przyjaciół: Michała, Andrzeja, Basi, Weroniki i ich rodzin oraz znajomych. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka, w którym pracowała Maria Zięba. Dzisiaj wspierają się w trudnych chwilach i dzielą radościami.

W tym odcinku

Kamil zostaje wezwany do szkoły. Okazuje się, że Ula zniszczyła koleżance plecak. Gdy Kamil i Zuza starają się dowiedzieć od Uli co się stało. Dziewczynka w końcu przyznaje, że to była zemsta, bo koleżanka śmiała się, że jest z sierocińca. Rita jest chora. Franek uważa, że trzeba z nią jechać do weterynarza. Bogdan z zapałem stwierdza, że ich pupilowi pomoże pani Joanna. Lekarka stwierdza tylko niestrawność, a wpatrzony w nią Bogdan wyznaje, że Rita zjadła jego but. Z fabryki Marka i Mileny zostają zdjęte plomby, ale produkcja nie rusza, bo wszyscy kontrahenci wycofali się ze współpracy. Marek uważa, że ratunkiem jest oficjalne odwołanie oskarżeń przez prokuraturę. Zimiński spotyka się z prokuratorem Drzazgą. Sytuacja jest dwuznaczna, bo prosi o pomoc człowieka, którego publicznie nazwał kretynem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także