Na Wspólnej (1867)

Na Wspólnej

sezon 12 odc. 1867

4.8/10
serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Anna Korcz, Grażyna Wolszczak
W skrócie:Prokuratura zamyka fabrykę Zimińskiego i kontrahenci wycofują się ze współpracy z firmą. Niektórzy żądają odszkodowań. Marek traci zimną krew i rzuca się z pięściami na fotoreportera.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy przyjaciół: Michała, Andrzeja, Basi, Weroniki i ich rodzin oraz znajomych. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka, w którym pracowała Maria Zięba. Dzisiaj wspierają się w trudnych chwilach i dzielą radościami.

W tym odcinku

Prokuratura zamyka fabrykę Zimińskiego i kontrahenci wycofują się ze współpracy z firmą. Niektórzy z nich żądają odszkodowań. Sfrustrowany Marek traci panowanie nad sobą i rzuca się z pięściami na fotoreportera robiącego mu zdjęcia. Podczas badania USG Nicole niespodziewanie zjawia się Betty. Przyznaje, że bardzo interesuje ją płeć wnuka. Córka i Mikołaj zabraniają jednak ujawniania tego. Kasia i Franek przynoszą jedzenie Ricie. Widzą, że pies jest poraniony. Wspólnie z Jarkiem (Wojciech Rotowski) postanawiają go porwać. Obmyślają plan odwrócenia uwagi właściciela. Decydują się podpalić śmietnik.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także