Na Wspólnej (1865)

Na Wspólnej

sezon 12 odc. 1865

4.8/10
serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Anna Korcz, Grażyna Wolszczak
W skrócie:Kuba szuka sposobu na to, by jego rodzice znów byli razem. Obmyśla ryzykowny plan. Prokuratura twierdzi, że to produkty z fabryki Marka wywołały epidemię i doprowadziły do śmierci człowieka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy przyjaciół: Michała, Andrzeja, Basi, Weroniki i ich rodzin oraz znajomych. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka, w którym pracowała Maria Zięba. Dzisiaj wspierają się w trudnych chwilach i dzielą radościami.

W tym odcinku

Kuba szuka sposobu na to, by jego rodzice znów byli razem. Obmyśla ryzykowny plan - postanawia się zatruć. Prokuratura twierdzi, że to produkty z fabryki Mileny i Marka wywołały epidemię, a nawet doprowadziły do śmierci człowieka. Prowadzący sprawę Drzazga (Witold Szulc) ujawnia w telewizji nazwę firmy Zimińskiego. Wściekły Marek jedzie do prokuratora i wdaje się z nim w kłótnię. Ada postanawia rozwieść się z Arkiem. Weronika namawia męża, żeby reprezentował jej siostrę w sądzie. Po południu do Roztockich przychodzi kompletnie pijany Arek. Mówi, że kocha swoją żonę i jest gotów oddać jej wypłatę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także