Na Wspólnej (1862)

Na Wspólnej

sezon 12 odc. 1862

serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Anna Korcz, Grażyna Wolszczak
W skrócie:Zuza i Kamil przygotowują powitanie Uli, która od dziś ma u nich zamieszkać. Jadą po dziewczynkę do domu dziecka. Kinga prowadzi kurs dla bezrobotnych. Jedna z kobiet kradnie jej potrfel.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy przyjaciół: Michała, Andrzeja, Basi, Weroniki i ich rodzin oraz znajomych. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka, w którym pracowała Maria Zięba. Dzisiaj wspierają się w trudnych chwilach i dzielą radościami.

W tym odcinku

Zuza i Kamil przygotowują powitanie Uli, która od dziś ma u nich zamieszkać. Kiedy przyjeżdżają po dziewczynkę do domu dziecka, widzą, że jest ona poważna i milcząca. Nie chce się z nikim pożegnać. Nowe zlecenie daje Bud-Maksowi szansę na poprawę budżetu firmy. Zdybicka jednak protestuje. Twierdzi, że firma Brzozowskich powinna teraz skupić się tylko na wspólnym przedsięwzięciu. Oznajmia Izie, że już powinna pokryć część kosztów związanych z pracami przygotowawczymi. Kinga jest coraz bardziej zniechęcona biernością bezrobotnych kursantek. Po zajęciach podchodzi do niej Alicja i wyraża swoją wdzięczność za jej starania. Ukradkiem kradnie Brzozowskiej portfel.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także