Na Wspólnej (1860)

Na Wspólnej

sezon 12 odc. 1860

4.8/10
serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Anna Korcz, Grażyna Wolszczak
W skrócie:Ola cierpi z powodu poważnych dolegliwości żołądkowych. W szkole Danuta dowiaduje się, że wśród uczniów jest wiele przypadków zatrucia. Wkrótce Zimińscy zawożą córkę do szpitala.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy przyjaciół: Michała, Andrzeja, Basi, Weroniki i ich rodzin oraz znajomych. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka, w którym pracowała Maria Zięba. Dzisiaj wspierają się w trudnych chwilach i dzielą radościami.

W tym odcinku

Ola cierpi z powodu poważnych dolegliwości żołądkowych. W szkole Danuta dowiaduje się, że wśród uczniów jest wiele przypadków zatrucia, a z radia pada ostrzeżenie o masowych zachorowaniach. Wkrótce Zimińscy zawożą prawie nieprzytomną córkę do szpitala. Kinga zastanawia się nad rezygnacją z prowadzenia warsztatów z przedsiębiorczości, które uczestniczki traktują jedynie jako warunek otrzymania zasiłku. Edyta prosi jednak Brzozowską, by się nie poddawała. Betty jest przygnębiona po kłótni z Nicole. Za radą Honoraty zjawia się u córki z prezentem. Wściekła dziewczyna wykrzykuje matce swój cały żal chowany od dzieciństwa.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także