Na Wspólnej (1858)

Na Wspólnej

sezon 12 odc. 1858

4.8/10
serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Anna Korcz, Grażyna Wolszczak
W skrócie:Kuba słyszy kłótnię ojca z kochanką. Sądzi, że wkrótce się rozstaną. Roman jest zafascynowany Betty, która wciąż go kokietuje. Nicole ma dość matki, którą interesują wyłącznie romanse.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy przyjaciół: Michała, Andrzeja, Basi, Weroniki i ich rodzin oraz znajomych. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka, w którym pracowała Maria Zięba. Dzisiaj wspierają się w trudnych chwilach i dzielą radościami.

W tym odcinku

Kuba jest zadowolony, gdy słyszy kłótnię ojca z kochanką. Wierzy, że wkrótce się rozstaną i rodzice znów będą razem. Kiedy Andrzej odprowadza syna do matki, w domu znowu przebywa Smolny. Honoracie ciąży towarzystwo matki Nicole. Za to Roman jest zafascynowany Betty, która nieustannie go kokietuje. Córka traci cierpliwość i zarzuca kobiecie, że zawsze zajmowała się tylko sobą i swoimi mężczyznami. Krupski nie chce wypłacić Bogdanowi wynagrodzenia. Drwi z kierowcy, który stara się dochodzić swoich praw. Tymczasem dzieci Berga przypadkiem znajdują psa, nad którym znęca się właściciel.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także