Na Wspólnej (1856)

Na Wspólnej

sezon 12 odc. 1856

4.8/10
serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Anna Korcz, Grażyna Wolszczak
W skrócie:Andrzej przynosi Danielowi taki sam prezent urodzinowy, jaki chłopiec dostał od Smolnego. Mężczyzna jest wściekły. Zdybicka szuka sposobu na szybkie zrujnowanie Bud-Maksu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy przyjaciół: Michała, Andrzeja, Basi, Weroniki i ich rodzin oraz znajomych. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka, w którym pracowała Maria Zięba. Dzisiaj wspierają się w trudnych chwilach i dzielą radościami.

W tym odcinku

Andrzej przynosi Danielowi taki sam prezent urodzinowy, jaki chłopiec dostał od Smolnego. Mężczyzna zarzuca byłej żonie, że ośmieszyła w oczach syna. Oświadcza też, że zabiera Kubusia na parę dni do siebie, co dziecko przyjmuje z radością. Zdybicka szuka sposobu na zrujnowanie Bud-Maksu. Stara się namówić Izę na inwestycje dotyczące budowy, jeszcze przed wydaniem pozwolenia. Maks również wywiera presję na matkę w tej sprawie. Sławek obiecuje wystraszonemu Dominikowi, że przekona jego siostrę, by pozwoliła mu zostać z nimi. Tymczasem Dagmara mówi bratu, że wyrzuciła z domu partnera, który go dręczył.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także