Na Wspólnej (1853)

Na Wspólnej

sezon 12 odc. 1853

4.8/10
serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Anna Korcz, Grażyna Wolszczak
W skrócie:Dominik zwierza się Darii, co zaszło w domu jego siostry w Norwegii. Adam prosi Maćka, by wrócił do pracy. Romans Maksa i Ilony kwitnie. Brzozowski nie wie, że kochanka ma ukryte intencje.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy przyjaciół: Michała, Andrzeja, Basi, Weroniki i ich rodzin oraz znajomych. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka, w którym pracowała Maria Zięba. Dzisiaj wspierają się w trudnych chwilach i dzielą radościami.

W tym odcinku

Dominik zwierza się Darii, co tak naprawdę zaszło w domu jego siostry w Norwegii. Złości się na Renatę i Sławka, którzy powiadomili krewną o jego odnalezieniu. Adam zaprasza na rozmowę Maćka (Mateusz Banasiuk). Prosi go, żeby znów przyjął posadę opiekuna Kacperka. Zaskoczony mężczyzna najpierw żartuje z desperacji Roztockiego, jednak w końcu zgadza się. Weronika jest oburzona, że mąż znowu podjął decyzję bez konsultacji. Romans Maksa i Zdybickiej (Anna Samusionek) kwitnie. Brzozowski nie wie, że Ilona chce wyciągnąć od niego informację na temat finansowej kondycji Bud-Maksu, by doprowadzić firmę do bankructwa.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także