Na Wspólnej (1852)

Na Wspólnej

sezon 12 odc. 1852

serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Anna Korcz, Grażyna Wolszczak
W skrócie:Kinga żegna się ze współpracownikami. Powołując się na zapis w kontrakcie, Smolny uświadamia jej, że przez rok nie może podejmować pracy w branży. Brzozowska opowiada Basi o jego groźbach.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy przyjaciół: Michała, Andrzeja, Basi, Weroniki i ich rodzin oraz znajomych. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka, w którym pracowała Maria Zięba. Dzisiaj wspierają się w trudnych chwilach i dzielą radościami.

W tym odcinku

Kinga żegna się ze swoimi współpracownikami. Powołując się na zapis w kontrakcie, Smolny uświadamia jej, że przez rok nie może podejmować pracy w branży. Brzozowska opowiada Basi o groźbach byłego szefa. Przyjaciółka jej jednak nie dowierza. Tadeusz mówi Ziębom, że Silver Profit to jedno wielkie oszustwo. Biura firmy nagle zamknięto, wypłata pieniędzy jest niemożliwa. Przeprasza załamaną Marię, która właśnie straciła połowę życiowych oszczędności. Dominik zostaje zatrzymany w Polsce za jazdę pociągiem bez biletu. Sławek z Renatą są szczęśliwi, że chłopiec się odnalazł. Wypytują go, dlaczego uciekł od siostry. On jednak milczy.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także