Na Wspólnej (1849)

Na Wspólnej

sezon 12 odc. 1849

4.8/10
serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Anna Korcz, Grażyna Wolszczak
W skrócie:Ostrowski i Hoffer pokazują Jakubowskiemu wyniki badań jego zmarłej żony. Ujawniają, że przyczyną jej śmierci był zakazany w Polsce środek odchudzający. Mężczyzna nie daje się przekonać.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy przyjaciół: Michała, Andrzeja, Basi, Weroniki i ich rodzin oraz znajomych. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka, w którym pracowała Maria Zięba. Dzisiaj wspierają się w trudnych chwilach i dzielą radościami.

W tym odcinku

Ostrowski i Hoffer pokazują Jakubowskiemu (Zbigniew Konopka) wyniki badań jego zmarłej żony. Ujawniają one, że przyczyną jej śmierci był zakazany w Polsce środek odchudzający. Mężczyzna nie daje się przekonać. Zabiera z domu pistolet i wraca z nim do szpitala. Maria nie wierzy w pogłoski, że firma, w której ulokowała oszczędności, to piramida finansowa. Zarzuca Włodkowi, że zazdrości jej przedsiębiorczości. Tymczasem Bogdan z Krupskim odwożą szefa Silver Profit na lotnisko, gdyż ucieka on do Dubaju. Weronika przekonuje Adę, by zgłosiła na policję pobicie przez męża. Siostra znowu próbuje usprawiedliwiać Arka.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także