Na Wspólnej (1847)

Na Wspólnej

sezon 12 odc. 1847

4.8/10
serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Anna Korcz, Grażyna Wolszczak
W skrócie:Andrzej dowiaduje się, z kim związała się jego była żona. Próbuje przekonać Basię, że Smolny może ją skrzywdzić. Jola zaprasza Bogdana do teatru. Mężczyzna musi jej odmówić.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy przyjaciół: Michała, Andrzeja, Basi, Weroniki i ich rodzin oraz znajomych. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka, w którym pracowała Maria Zięba. Dzisiaj wspierają się w trudnych chwilach i dzielą radościami.

W tym odcinku

Andrzej dowiaduje się od Michała, z kim związała się jego była żona. Próbuje przekonać Basię, że Smolny może ją skrzywdzić. Kobieta jest wściekła, że były mąż miesza się w jej sprawy. Jola zaprasza Bogdana do teatru. Mężczyzna obiecał synowi, że nie będzie się więcej spotykał z jego nauczycielką. By jej to wyjaśnić, umawia się z nią. Ich rozmowę słyszy Jarek. Wzburzony wychodzi z domu. Córka nawet na krok nie odstępuje Igora. Mężczyzna musi zabrać ją do pracy, co oburza matkę Magdy. Po południu państwo Żebrowscy przychodzą odwiedzić swoją wnuczkę. Kiedy dowiadują się, że Igor wyjeżdża z dzieckiem w góry, zarzucają mu, że izoluje ich od Julki.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także