Na Wspólnej (1846)

Na Wspólnej

sezon 12 odc. 1846

4.8/10
serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Anna Korcz, Grażyna Wolszczak
W skrócie:Smolny wprowadza w wydawnictwie nowe zasady wynagradzania pracowników. Zamierza ustalać stawki zgodnie z ich zaangażowaniem, które sam chce ocenić. Kinga twierdzi, że to niesprawiedliwe.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy przyjaciół: Michała, Andrzeja, Basi, Weroniki i ich rodzin oraz znajomych. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka, w którym pracowała Maria Zięba. Dzisiaj wspierają się w trudnych chwilach i dzielą radościami.

W tym odcinku

Smolny wprowadza w wydawnictwie nowe zasady wynagradzania pracowników. Zamierza ustalać stawki zgodnie z ich zaangażowaniem, które sam chce ocenić. Kinga twierdzi, że to niesprawiedliwe. Pierwszą podwyżkę otrzymuje Basia. Roztoccy poszukują opiekunki dla Kacperka. Agnieszka daje Weronice namiar na sprawdzoną osobę - Maćka (Mateusz Banasiuk). Kobieta jest pełna wątpliwości, czy mężczyzna sprawdzi się w roli niani. Maria kupuje za pośrednictwem Silver Profit udziały kopalni diamentów na Syberii. Włodek obawia się ryzyka związanego z tą inwestycją. Kiedy jego żona chwali się Bogdanowi, ten rozpoznaje na ulotce zdjęcie prezesa Silver Profit. Widział go w towarzystwie z senatora Krupskiego.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także