Na Wspólnej (1841)

Na Wspólnej

sezon 11 odc. 1841

4.8/10
serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Renata Dancewicz, Bożena Dykiel, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz
W skrócie:Igor chce zostać z Julką w mieszkaniu Magdy. Ewa i pani Żebrowska odradzają mu to, twierdząc, że wszystko tam będzie przypominało dziecku o matce. Iza musi przygotować ofertę do przetargu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy przyjaciół: Michała, Andrzeja, Basi, Weroniki i ich rodzin oraz znajomych. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka, w którym pracowała Maria Zięba. Dzisiaj wspierają się w trudnych chwilach i dzielą radościami.

W tym odcinku

Igor chce zostać z Julką w mieszkaniu Magdy. Ewa i pani Żebrowska odradzają mu to, twierdząc, że wszystko tam będzie przypominało dziecku o matce. Iza musi niezwłocznie przygotować ofertę do przetargu. Jest wściekła, gdy Jerzy, który miał zająć się Klementynką, nie wraca ze spotkania autorskiego. Okazuje się, że pisarz ze swoim wydawcą mieli awarię samochodu i utknęli w pięknym wiejskim domu na odludziu. Bogdan zaprasza Jolę do opery. Kobieta z przyjemnością przyjmuje tę propozycję. Wieczorem Jarek z ukrycia podsłuchuje rozmowę nauczycielki z jego ojcem. Jest oburzony słysząc uczuciowe wyznania Borkowskiej.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także