Na Wspólnej (1833)

Na Wspólnej

sezon 11 odc. 1833

4.8/10
serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Renata Dancewicz, Bożena Dykiel, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz
W skrócie:Morawska mówi Danucie, że jej córka uciekła z domu. Zimińska pomaga w poszukiwaniach, jednak nawet Bartek nie wie, gdzie może ona przebywać. Maks opowiada Izie o szansie dla Bud-Maksu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy przyjaciół: Michała, Andrzeja, Basi, Weroniki i ich rodzin oraz znajomych. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka, w którym pracowała Maria Zięba. Dzisiaj wspierają się w trudnych chwilach i dzielą radościami.

W tym odcinku

Morawska mówi Danucie, że jej córka uciekła z domu. Zimińska pomaga w poszukiwaniach, jednak okazuje się, że nawet Bartek, chłopak Ani, nie wie, gdzie może ona przebywać. Maks opowiada Izie o wielkiej szansie dla Bud-Maksu. Chce, by wzięli udział w przetargu na budowę ośrodka sportowego. Michał radzi złożyć przynajmniej częściową ofertę. Na miejscu Brzozowski z Maksem spotykają znienawidzoną Zdybicką. Igor chce namówić Magdę na wspólny urlop z córeczką. Tymczasem Kazik zaskakują kobietę swoimi planami - zamierza kupić dla nich trzypokojowe mieszkanie. Żebrowska absolutnie się nie zgadza.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także