Na Wspólnej (1815)

Na Wspólnej

sezon 11 odc. 1815

serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Renata Dancewicz, Bożena Dykiel, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz
W skrócie:Karina zaprasza Olę do siebie. Zimińscy zgadzają się, by pokazać, że ufają córce. Kinga urządza Basi awanturę przy całym zespole. Wieczorem przychodzi do szwagierki z winem na zgodę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy przyjaciół: Michała, Andrzeja, Basi, Weroniki i ich rodzin oraz znajomych. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka, w którym pracowała Maria Zięba. Dzisiaj wspierają się w trudnych chwilach i dzielą radościami.

W tym odcinku

Karina zaprasza Olę do siebie. Zimińscy zgadzają się, by pokazać, że ufają córce. Na miejscu okazuje się, że nowa znajoma zorganizowała imprezę. Nie brakuje na niej alkoholu i amfetaminy. Ola nie potrafi odmówić używek. Nikt nie podejrzewa, że zabawa będzie miała tragiczny finał. Po namiętnej nocy Damian nie ma już pretensji do Moniki o jej udział w reklamie. Przewodniczący senackiej komisji etyki wzywa go jednak na spotkanie. Nie wiadomo, czy nie będzie to koniec politycznej kariery Cieślika. W wydawnictwie Basia pierwszy raz spotyka Smolnego. Wydaje jej się miły i dowcipny. Tymczasem Kinga robi przyjaciółce awanturę przy całym zespole. Prezentacja dla zarządu, którą przygotowała, jest fatalna. Basia jest załamana. Wieczorem Kinga przychodzi do szwagierki z winem na zgodę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także