Na Wspólnej (1814)

Na Wspólnej

sezon 11 odc. 1814

4.8/10
serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Renata Dancewicz, Bożena Dykiel, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz
W skrócie:Damian dostrzega bilbord z roznegliżowanym zdjęciem Moniki. Powoduje na drodze samochodową stłuczkę. Andrzej idzie na wywiadówkę do Kubusia. Chłopiec zaczął sprawiać kłopoty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy przyjaciół: Michała, Andrzeja, Basi, Weroniki i ich rodzin oraz znajomych. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka, w którym pracowała Maria Zięba. Dzisiaj wspierają się w trudnych chwilach i dzielą radościami.

W tym odcinku

Damian powoduje na drodze samochodową stłuczkę. Wszystko przez to, że nagle zobaczył bilbord z roznegliżowanym zdjęciem Moniki. Senator robi narzeczonej awanturę. Boi się, że zniszczy ona jego dobrą reputację. Przed ośrodkiem terapeutycznym Ola spotyka Karinę, która jest pod wpływem narkotyków. Gdy zostaje ona wyproszona z zajęć, reaguje bardzo arogancko. Śmieje się także z Oli, która niepokoi się o przyjaciółkę. Andrzej na prośbę Basi idzie na wywiadówkę do Kubusia. Chłopiec opuścił się w nauce i ma problemy z zachowaniem. Okazuje się, że tak wpłynęło na niego rozstanie rodziców. Kuba czuje, że traci ojca.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także