Na Wspólnej (1812)

Na Wspólnej

sezon 11 odc. 1812

4.8/10
serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Renata Dancewicz, Bożena Dykiel, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz
W skrócie:Nadchodzi dzień rajdu, w którym startuje Żaneta. Wojtek jest w szoku, gdy na zawodach spotyka żonę. Dowiaduje się, że partneruje jej Nikita, jego była kochanka. Szulc robi żonie awanturę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy przyjaciół: Michała, Andrzeja, Basi, Weroniki i ich rodzin oraz znajomych. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka, w którym pracowała Maria Zięba. Dzisiaj wspierają się w trudnych chwilach i dzielą radościami.

W tym odcinku

Nadchodzi dzień rajdu, w którym startuje Żaneta. Wojtek jest w szoku, gdy na zawodach spotyka swoją żonę. W dodatku dowiaduje się, że partneruje jej Nikita, jego była kochanka. Wściekły Szulc robi ukochanej awanturę. Igor nie zamierza pisać sprostowania, na które naciska członek zarządu jego gazety. Na dodatek zgadza się, by jeden z dziennikarzy przyjrzał się firmie, której szef ma znajomości w senacie. Nowak nie ma pojęcia, jak bardzo ta sprawa dotknie go osobiście. Zuza i Kamil zostają pilnie wezwani do ośrodka adopcyjnego. Pani Kędziora proponuje im adopcję ośmioletniej dziewczynki, która jest poważnie chora.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także