Na Wspólnej (1803)

Na Wspólnej

sezon 11 odc. 1803

serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Renata Dancewicz, Bożena Dykiel, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz
W skrócie:Kasia szykuje się na casting do reklamy. Adam jest przeciwny zatrudnieniu Ady jako opiekunki Kacperka. Weronika zgadza się ze swoim mężem, ale obawia się reakcji siostry.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy przyjaciół: Michała, Andrzeja, Basi, Weroniki i ich rodzin oraz znajomych. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka, w którym pracowała Maria Zięba. Dzisiaj wspierają się w trudnych chwilach i dzielą radościami.

W tym odcinku

Kasia szykuje się na casting do reklamy. Robi sobie mocny makijaż. Monika uświadamia bratanicy, że nie wygląda dobrze, potem subtelnie ją maluje. Podczas zdjęć próbnych kobieta robi reżyserowi awanturę za jego zachowanie względem nastolatki. Adam jest przeciwny zatrudnieniu Ady jako opiekunki Kacperka. Weronika zgadza się z mężem, ale obawia się reakcji siostry. Niespodziewanie Roztocką odwiedza matka, która dziękuje jej, że zatrudniła Adę. Ola prosi ojca o pieniądze na podręczniki. Marek sugeruje, że pewnie znowu chce kupić narkotyki. Na spotkaniu terapeutycznym dziewczyna skarży się Karinie.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także