Na Wspólnej (1802)

Na Wspólnej

sezon 11 odc. 1802

4.8/10
serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Renata Dancewicz, Bożena Dykiel, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz
W skrócie:Zuza dowiaduje się, że osoby przewlekle chore nie mają szans na adopcję. Kinga namawia Basię, by starała się o zatrudnienie w jej wydawnictwie. Tymczasem Smolny rozpoczyna tam kontrolę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy przyjaciół: Michała, Andrzeja, Basi, Weroniki i ich rodzin oraz znajomych. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka, w którym pracowała Maria Zięba. Dzisiaj wspierają się w trudnych chwilach i dzielą radościami.

W tym odcinku

Zuza jest zawiedziona, gdy okazuje się, że Kamil nie może iść z nią po dokumenty do ośrodka adopcyjnego. Na spotkaniu z pracowniczką placówki kobieta dowiaduje się, że osoby przewlekle chore nie mają szans na adopcję, co jest dla niej bolesnym ciosem. Ewa dzwoni do Bednarskiego z informacją, że rozpoczynają się prace nad ustawą, która zaważy na przyszłości jego fundacji. Po południu mężczyzna zjawia się w biurze z bukietem czerwonych róż i wręcza go oczarowanej Hofferowej. Kinga namawia Basię, by walczyła o stanowisko koordynatora w jej wydawnictwie. Tymczasem Smolny rozpoczyna audyt w firmie. Próbuje sprowokować Brzozowską.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także