Na Wspólnej (1801)

Na Wspólnej

sezon 11 odc. 1801

4.8/10
serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Renata Dancewicz, Bożena Dykiel, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz
W skrócie:Nicole szykuje się na samolot do USA. Mikołaj ogląda płytkę z nagraniem USG żony. Wybiega z domu, by ją zatrzymać. Kasia prosi ciotkę Monikę, by towarzyszyła jej na castingu do reklamy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy przyjaciół: Michała, Andrzeja, Basi, Weroniki i ich rodzin oraz znajomych. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka, w którym pracowała Maria Zięba. Dzisiaj wspierają się w trudnych chwilach i dzielą radościami.

W tym odcinku

Nicole szykuje się na samolot do USA. Zdenerwowana Honorata robi synowi awanturę. Mikołaj ogląda płytkę z nagraniem USG Nicole. Widząc dziecko, wybiega z domu, by zatrzymać żonę. Kasia prosi ojca o numer telefonu do ciotki Moniki. Mówi krewnej, że chce wziąć udział w castingu do reklamy. Prosi ją, żeby towarzyszyła jej na zdjęciach próbnych, bo ojciec nie może się o niczym dowiedzieć. Roztockich odwiedzają Ada i Arek. Dowiadują się, że Weronika szuka niani do Kacperka. Szwagier natychmiast proponuje, by zatrudnili Adę. Zapewnia, że jego żona ma świetne podejście do dzieci. Weronika i Adam nie wiedzą, jak wybrnąć z niezręcznej sytuacji.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także