Na Wspólnej (1800)

Na Wspólnej

sezon 11 odc. 1800

4.8/10
serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Renata Dancewicz, Bożena Dykiel, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz
W skrócie:Żaneta jedzie na pierwszy trening z Nikitą. Nowa off-roadowa partnerka sugeruje jej, że nie nadaje się do rywalizacji rajdowej. Zapracowany Igor odwołuje spotkanie z Julką.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy przyjaciół: Michała, Andrzeja, Basi, Weroniki i ich rodzin oraz znajomych. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka, w którym pracowała Maria Zięba. Dzisiaj wspierają się w trudnych chwilach i dzielą radościami.

W tym odcinku

Kamil spóźnia się na spotkanie w ośrodku adopcyjnym. W przeciwieństwie do Zuzy podczas rozmowy z urzędniczką zachowuje się tak, jakby nie był pewny, czy chce adoptować dziecko. Żaneta jedzie na pierwszy trening z Nikitą. Nowa off-roadowa partnerka sugeruje jej, że nie nadaje się do rywalizacji rajdowej. Wzburzona Szulcowa oświadcza, że musi wystartować, by dowieść mężowi, że off-road jest nie tylko dla mężczyzn. Redaktor naczelny prosi Igora, żeby zastąpił go przez kilka tygodni. Twierdzi, że musi wyjechać, ale nie chce podać powodu. Zapracowany Nowak odwołuje zaplanowane wcześniej popołudnie z Julką. Magda złości się, że zawiódł ich córkę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także