Na wariackich papierach: Kolizja uczuć (62/65)

Na wariackich papierach

odc. 62/65: Kolizja uczuć

(Moonlighting: When Girls Collide)

serial sensacyjny USA 1989   od 12 lat
Występują:Bruce Willis, Cybill Shepherd, Curtis Armstrong, Allyce Beasley
Reżyseria:Dennis Dugan
W skrócie:Do Los Angeles przyjeżdża Annie, kuzynka Maddie. Między nią a Davidem nawiązuje się nić sympatii. Maddie, która udaje, że nic nie czuje do wspólnika, z trudem znosi tę sytuację.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Była modelka Maddie Hayes (Cybill Shepherd), okradziona przez swoich doradców finansowych, zostaje bez grosza przy duszy. Wkrótce okazuje się, że jedyne, co jej pozostało, to prywatna agencja detektywistyczna prowadzona przez nieco przemądrzałego, pełnego zwariowanych pomysłów Davida Addisona (Bruce Willis). Z początku chce ją zamknąć i sprzedać resztę majątku. Davidowi udaje się przekonać nową szefową, że firma może być dochodowa. Rozpoczynają współpracę nad swoją pierwszą sprawą.

W tym odcinku

Do Los Angeles przyjeżdża kuzynka Maddie, Annie. Nieoczekiwanie między nią a Davidem nawiązuje się nić sympatii. Maddie, która udaje, że nic nie czuje do wspólnika, z trudem znosi tą sytuację.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)