Na tropie potwora: Meduzy (4)
(The Best of MonsterQuest: Deadly Jellyfish)
serial dokumentalny USA 2020
| W skrócie: | Okazuje się, że na świecie dochodzi do coraz większej ilości obrażeń, spowodowanych przez meduzy. Parzydełka niektórych są na tyle groźne, że mogą zabić człowieka w ciągu dosłownie trzech minut. |
|---|
Oglądaj w telewizji
Opis
Twórcy programu zajmują się poszukiwaniem różnorodnych potworów, które interesują fanów zjawisk paranormalnych. Ekipa badaczy rusza tropem tajemniczych upiorów, analizując zdjęcia, nagrania, a także relacje świadków.
W tym odcinku
Okazuje się, że na świecie dochodzi do coraz większej ilości obrażeń, spowodowanych przez meduzy. Parzydełka niektórych są na tyle groźne, że mogą zabić człowieka w ciągu dosłownie trzech minut. Ekipa postanawia zbadać przyczyny tak gwałtownego wzrostu populacji tych stworzeń.
Zobacz także
- Meduzy - film krótkometrażowy - noc sob./niedz., 2 na 3 maja 4:50 i 1 późniejsza emisja
- Na tropie potwora: Podwodne potwory (1) - serial dokumentalny - poniedziałek, 11 maja 17:15 i 2 późniejsze emisje
- Na tropie potwora: Wielkie koty (3) - serial dokumentalny - środa, 13 maja 17:15 i 2 późniejsze emisje