x

Na sygnale: Zwalniam pana! (426)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023   od 12 lat
Występują:Wojciech Kuliński, Tomasz Piątkowski, Lea Oleksiak, Dariusz Wieteska
Reżyseria:Grzegorz Waller, Sara Bustamante-Drozdek
W skrócie:Piotr naprawia zepsute gniazdko u sąsiadki. Niespodziewanie zostaje porażony prądem. Artur wraz z Martyną i Zdzisiem jadą na pomoc koledze. Pacjentką doktora Góry zostaje też dziewczyna z guzem mózgu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Britney z przerażeniem odkrywa, że Klis został jej nowym sąsiadem. Alek zachowuje się niczym stalker. Na dodatek wyznaje jej miłość. Gdy Julia wreszcie postanawia poskarżyć się na jego zachowanie Bielińskiemu, ten zwalnia ratownika z pracy. Chłopak postanawia się zemścić. Pisze do Państwowej Inspekcji Pracy donos, w którym zawiadamia, że pułkownik molestował Britney i podglądał pozostałe ratowniczki za pomocą monitoringu. Tymczasem Piotr udaje się do domu sąsiadki, by naprawić zepsute gniazdko. Niespodziewanie zostaje porażony prądem. Artur wraz z Martyną i Zdzisiem jadą na pomoc koledze. Strzelecka dowiaduje się, że kobieta, która była świadkiem wypadku, próbowała ratować życie jej męża metodą usta-usta. Pacjentką doktora Góry zostaje też dziewczyna z guzem mózgu, która marzy, by umrzeć w parku, który odwiedzała często w dzieciństwie z matką. Ekipa doktor Reiter pomaga siedmiolatkowi, który ku przerażeniu bliskich nieoczekiwanie przestał mówić i na dodatek stracił władzę w ciele.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także