x

Na sygnale: Zdziś Marnotrawny (384)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2022   od 12 lat
Występują:Wojciech Kuliński, Tomasz Piątkowski, Lea Oleksiak, Dariusz Wieteska
Reżyseria:Tomasz Średniawa
W skrócie:Wiktor zajmuje się pracownikiem korporacji, który ma zawał. Okazuje się, że pacjent jest synem Zdzisia. Ten jednak nie może wejść do biurowca. Ochrona twierdzi, że ma zakaz wstępu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kulisy pracy ratowników medycznych. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach - udzielają pomocy ciężko chorej osobie lub ofiarom wypadku. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie są świadkami najbardziej typowych sytuacji, z jakimi spotykają się ratownicy.

W tym odcinku

Wiktor zajmuje się pracownikiem korporacji, który ma zawał. Okazuje się, że pacjent jest synem Zdzisia. Ten jednak nie może wejść do biurowca. Ochrona twierdzi, że ma zakaz wstępu. Britney podczas kolejnej interwencji poznaje Alka, sympatycznego ratownika z innej bazy. Mężczyzna od razu budzi jej zainteresowanie. Ekipa doktora Banacha próbuje pomóc starszemu, zdezorientowanemu mężczyźnie, który czeka na syna. Niebawem Anna i Wiktor podejmują przełomową decyzję w sprawie Czarka.

Występują (pokaż wszystkich)