Na sygnale: Zabójcza głupota (371)

Na sygnale: Zabójcza głupota (371)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2022   od 12 lat
Występują:Wojciech Kuliński, Tomasz Piątkowski, Lea Oleksiak, Dariusz Wieteska
Reżyseria:Jan Jagielski
W skrócie:Nowy umawia Britney na spotkanie z Markiem. Dziewczyna jest rozczarowana, gdy funkcjonariusz wypytuje ją o Sonię. Podczas dyżuru ratownicy trafiają na samobójcę. Jadą też na zlot płaskoziemców.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kulisy pracy ratowników medycznych. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach - udzielają pomocy ciężko chorej osobie lub ofiarom wypadku. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie są świadkami najbardziej typowych sytuacji, z jakimi spotykają się ratownicy.

W tym odcinku

Nowy umawia Britney na spotkanie z policjantem Markiem. Dziewczyna jest nieco rozczarowana, gdy funkcjonariusz zaczyna wypytywać ją o Sonię. Po pechowej randce Julka spotyka Benia. Spędza z nim resztę wieczoru. Podczas dyżuru ratownicy trafiają na samobójcę, którego znaleziono w lesie. Później przychodzi wezwanie na zlot płaskoziemców, ponieważ jednemu z prelegentów dokucza silny ból głowy. Gdy medycy z zespołu Góry chcą zabrać chorego do szpitala, uczestnicy zjazdu brutalnie ich atakują.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także