x

Na sygnale: Wszystko będzie dobrze (423)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023   od 12 lat
Występują:Wojciech Kuliński, Tomasz Piątkowski, Lea Oleksiak, Dariusz Wieteska
Reżyseria:Sara Bustamante-Drozdek
W skrócie:Artur i Zdzisio pocieszają przygnębioną Wiesławę. Okazuje się, że Enrique złamał seniorce serce. Benio zaś wspiera Wiktora, który bardzo martwi się o Zosię. Alek przegląda nagrania z monitoringu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Artur i Zdzisio pocieszają przygnębioną Wiesławę. Okazuje się, że Enrique złamał seniorce serce. Benio zaś wspiera Wiktora, który bardzo martwi się o Zosię. Alek przegląda nagrania z monitoringu. Szybko odkrywa, że na jednym z nich Vick pocałował Britney. Postanawia zdradzić ich tajemnicę całej stacji. W tym celu odtwarza filmik na telewizorze w pokoju socjalnym. Podczas dyżuru ekipa Góry pomaga uczestniczkom wieczoru panieńskiego, które nieświadomie zażyły podane przez przyjaciółkę panny młodej dopalacze. Tymczasem zespół Benia zajmuje się kobietą, która zasłabła przed sklepem. Gdy pacjentka wreszcie odzyskuje przytomność, okazuje się, że jest głuchoniema i zostawiła w samochodzie na parkingu dziecko w upalny dzień.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także