×

Na sygnale: Wanda, co nie chciała Benia (560)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023   od 12 lat
Występują:Wojciech Kuliński, Anna Lemieszek, Tomasz Piątkowski, Lea Oleksiak
Reżyseria:Jan Jagielski
W skrócie:Zniechęcona ostatnimi wydarzeniami Wanda (Anna Lemieszek) nie chce rozmawiać z Beniem (Hubert Jarczak). Ten prosi o wsparcie Lisickiego. Nie wie, że to on wpłynął na siostrę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 6 lipca
za 11 dni
10:00 TVP Seriale (z napisami)

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Roksana ulega poważnemu wypadkowi. Alek i Britney spieszą jej z pomocą. Obrażenia dziewczyny są na tyle poważne, że do akcji musi wkroczyć doktor Banach - gotów na wszystko, by ocalić jej życie. Po ostatnich wydarzeniach Wanda nie chce rozmawiać z Beniem. Ten prosi o wsparcie Lisickiego. Tymczasem to właśnie on zniechęcił swoją siostrę do ich związku. Podczas dyżuru Vick stara się pomóc starszemu mężczyźnie z problemami z krążeniem. Wychodzi na jaw, że senior prawdopodobnie jest więziony w domu przez własną córkę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)