Na sygnale: W ostatniej chwili (280)

Na sygnale: W ostatniej chwili (280)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2020   od 12 lat
Występują:Wojciech Kuliński, Tomasz Piątkowski, Lea Oleksiak, Dariusz Wieteska
W skrócie:Ekipa Góry jedzie do kobiety, która podejrzewa u siebie zawał serca. Musi też pomóc nieprzytomnemu chłopakowi. Doktor Reiter zaś próbuje uratować imigranta, który cierpi na hipotermię.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 9 marca
za 5 dni
16:25 TVP Seriale (z napisami)
środa, 10 marca
za 6 dni
6:55 TVP Seriale (z napisami)
czwartek, 11 marca
za 7 dni
6:25 TVP Seriale (z napisami)
sobota, 13 marca
za 9 dni
7:45 TVP Seriale (z napisami)

Opis

Dalsze losy ekipy ratunkowej ze stacji pogotowia w Leśnej Górze. Góra, Banach i Reiter oraz ich podwładni zmierzą się z kolejnymi medycznymi wyzwaniami. W każdym odcinku widzowie będą świadkami trudnych i wymagających błyskawicznego działania interwencji, poznają również życie prywatne członków personelu medycznego.

W tym odcinku

Ekipa doktora Góry jedzie do kobiety, która podejrzewa u siebie zawał serca. Musi również pomóc nieprzytomnemu chłopakowi. Choremu towarzyszy dziewczyna nosząca na ciele ślady pobicia oraz mężczyzna, który podaje się za jego ojca. Zachowanie tego ostatniego wydaje się Nowemu podejrzane. Ratownik postanawia interweniować. Doktor Reiter próbuje uratować imigranta, który cierpi na hipotermię. Piotr prosi Martynę, by nie wracała na razie do domu. Nie chce narażać jej na zarażenie nowym wirusem. Basia ukrywa przed kolegami bolesną tajemnicę. W końcu załamana wyznaje Piotrowi, że jej mąż zaginął. Wyszedł z domu miesiąc temu i od tej pory nie daje znaku życia. Sprawa została zgłoszona na policję. Strzelecki, który niczego nie podejrzewał, jest w szoku.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także