x

Na sygnale: Vamos a bailar (417)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023   od 12 lat
Występują:Wojciech Kuliński, Tomasz Piątkowski, Lea Oleksiak, Dariusz Wieteska
Reżyseria:Jan Jagielski
W skrócie:Ratownicy tym razem zabezpieczają międzynarodowe zawody taneczne. Jeden z zawodników doznaje nagle kontuzji stopy po tym, gdy atakuje go zazdrosny o taniec ze swoją dziewczyną rywal.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Ratownicy tym razem zabezpieczają międzynarodowe zawody taneczne. Jeden z zawodników doznaje nagle kontuzji stopy po tym, gdy atakuje go zazdrosny o taniec ze swoją dziewczyną rywal. Pomimo urazu poszkodowany wbiega na scenę. Medycy podejrzewają, że chory nie czuje bólu, ponieważ może być pod wpływem narkotyków. Problemy ze zdrowiem ma także sędzia konkursu. Ekipa Anny odkrywa, że spowodowane są one za ciasną bielizną. Obawiający się wyroku Czarek symuluje złe samopoczucie. Doktor Reiter stara się uspokoić nastolatka. Nie może jednak zjawić się na rozprawie z powodu dyżuru. Finalnie chłopak zostaje skazany tylko na sto godzin prac społecznych pod warunkiem, że Wiktor oraz Anna zostaną jego rodziną zastępczą. Wieczorem jeszcze tego samego dnia ratownicy medyczni przygotowują w stacji specjalnie dla Czarka małe przyjęcie. Alek nie jest z tego powodu zadowolony. Zamierza zemścić się na swoich kolegach. Donosi Bielińskiemu, że pod jego nieobecność urządzili oni imprezę i pili w pracy alkohol.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także