Na sygnale: Uwięzieni (256)

Na sygnale: Uwięzieni (256)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2020   od 12 lat
Występują:Wojciech Kuliński, Tomasz Piątkowski, Lea Oleksiak, Dariusz Wieteska
Reżyseria:Kamila Fidler
W skrócie:Adam wciąż przebywa w szpitalu. Piotr ma zamiar zrobić wszystko, by mu pomóc. Załamana Basia zwierza się Strzeleckiemu. Informuje go, że mąż postanowił rozpocząć odwyk, ale grozi mu też więzienie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy ekipy ratunkowej ze stacji pogotowia w Leśnej Górze. Góra, Banach i Reiter oraz ich podwładni zmierzą się z kolejnymi medycznymi wyzwaniami. W każdym odcinku widzowie będą świadkami trudnych i wymagających błyskawicznego działania interwencji, poznają również życie prywatne członków personelu medycznego.

W tym odcinku

Adam wciąż przebywa w szpitalu. Piotr ma zamiar zrobić wszystko, by mu pomóc. Załamana Basia zwierza się Strzeleckiemu. Informuje go, że mąż postanowił rozpocząć odwyk, ale za spowodowanie wypadku może trafić do więzienia na kilka lat. Piotr deklaruje swoje pełne wsparcie. Nie waha się zatrudnić parze prawnika ani nawet spłacić długów. Niespodziewanie okazuje się, że sam wpada w tarapaty. W stacji znajduje go spokrewniona z panią Ireną Kinga. Oskarża go o wyłudzenie i planuje podważyć testament. Mężczyzna w pewnym momencie traci nad sobą panowanie i mówi, co o niej myśli. Doktor Góra znowu opiekuje się Lidką, co budzi wściekłość Roberta, który zupełnie zapomina się w gniewie. Dochodzi do rękoczynów. Lidce udaje się zapanować nad narzeczonym. Wbrew prośbom Artura nie chce jednak wyznać mu prawdy o swojej ciąży. Tymczasem lekarz otrzymuje wezwanie do więzienia, gdzie trzeba zająć się skazanym, który ma kłopoty z nogami. Doktor Reiter z kolei naraża się, kiedy usiłuje pomóc kobiecie chorującej na depresję.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także