Na sygnale: Tylko cicho sza (249)

Na sygnale: Tylko cicho sza (249)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Wojciech Kuliński, Tomasz Piątkowski, Lea Oleksiak, Dariusz Wieteska
W skrócie:Doktor Reiter musi pomóc nastolatkowi, który nagle źle się poczuł na obozie sportowym. Objawy wskazują na to, że ma problemy z wyrostkiem. Lekarka szybko jednak odkrywa, że młody pacjent symuluje.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy ekipy ratunkowej ze stacji pogotowia w Leśnej Górze. Góra, Banach i Reiter oraz ich podwładni zmierzą się z kolejnymi medycznymi wyzwaniami. W każdym odcinku widzowie będą świadkami trudnych i wymagających błyskawicznego działania interwencji, poznają również życie prywatne członków personelu medycznego.

W tym odcinku

Doktor Reiter musi pomóc nastolatkowi, który nagle źle się poczuł na obozie sportowym. Objawy wskazują na to, że ma problemy z wyrostkiem. Lekarka szybko jednak odkrywa, że młody pacjent symuluje. Niebawem domyśla się, że skrywa on bolesną tajemnicę. Wiktor jedzie ze swoją ekipą do hostelu, gdzie miało dojść do wypadku. Został poinformowany, że ktoś spadł ze schodów i potrzebuje pomocy. Właścicielka ośrodka twierdzi jednak, że nic się nie wydarzyło. Lekarz podejrzewa, że kobieta kłamie.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także