Na sygnale: Trzeba być sobą (725)
| Występują: | Tomasz Piątkowski, Lea Oleksiak, Sebastian Konrad, Dariusz Wieteska |
|---|---|
| Reżyseria: | Grzegorz Waller |
| W skrócie: | Wiktor jest przygnębiony tym, jak oceniają go bliscy. Udaje się do terapeuty. Anna idzie po pracy na spotkanie do szkoły Felka. Niebawem dochodzi tam do pobicia i omdlenia nauczycielki. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| poniedziałek, 1 czerwca za 13 dni |
17:55 | TVP Nauka |
Opis
Kolejne perypetie grupy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie Wiktora (Wojciech Kuliński), Birtney (Paulina Zwierz) czy Benia (Hubert Jarczak).
W tym odcinku
Wiktor, przygnębiony tym, jak oceniają go bliscy, idzie w końcu do terapeuty - Stefana Nowaka. Podczas dyżuru jego pacjentem jest ojciec dwójki niesfornych maluchów, którego dzieci zmieniły w "żywą mumię". Po ostatniej rozmowie z Piotrem Romek traci humor i odnosi się do Martyny z dystansem. Kiedy ponownie zjawia się jego dawny prześladowca ze szkoły, Norbert, ratownik z trudem zachowuje zimną krew. Anna idzie po pracy do szkoły Felka na spotkanie z "trudną" młodzieżą. Niebawem dochodzi do pobicia i omdlenia nauczycielki. Na miejsce zostaje wezwane pogotowie. Wspierany przez Benia Lisicki wybiera się na speed dating.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Tomasz Piątkowski
jako doktor Artur Góra -
Lea Oleksiak
jako doktor Anna Reiter -
Sebastian Konrad
-
Dariusz Wieteska
jako ratownik Piotr Strzelecki -
Kamil Drężek
-
Kamil Wodka
jako Nowak "Nowy" -
Edyta Bełza
jako Zosia Banach -
Anna Wysocka-Jaworska
jako Barbara Wszołek -
Wojciech Zygmunt
jako Kuba -
Anna Wysocka
jako Basia Wszołek -
Amelia Radecka
jako Olga -
Justyna Sieniawska
jako doktor Beata Górska -
Monika Mazur-Chrapusta
jako Martyna -
Monika Sołubianka
jako Waleria -
Krystyna Tkacz
jako Wiesława Góra -
Paulina Zwierz
jako Julka vel Britney -
Jarosław Gruda
jako Zdzisław -
Adam Turczyk
jako ratownik Alek Klis -
Anna Kuc
jako Lena -
Klaudia Janas
jako Karolina -
Krzysztof Paszkowski
-
Łukasz Gosławski
-
Anna Lemieszek
jako Wanda Lisicka
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Grzegorz Waller
reżyseria
Zobacz także
- Na sygnale: Kapitulacja (756) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 19 maja 10:30
- Na sygnale: Ojcowie (559) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 19 maja 11:20
- Na sygnale: Wanda, co nie chciała Benia (560) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 19 maja 11:50
- Na sygnale: Gabryś, gdzie jesteś (905) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 19 maja 14:35 i 3 późniejsze emisje
- Na sygnale: Kompletny zawał (450) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 19 maja 16:25 i 2 późniejsze emisje
- Na sygnale: Małe, wielkie kłamstewka (451) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 19 maja 17:00 i 3 późniejsze emisje
- Na sygnale: Pod opieką (697) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 19 maja 17:30
- Na sygnale: Czynność prawna wysokiego ryzyka. Ślub Alka (698) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 19 maja 17:55
- Na sygnale: Kolacja świstaka (699) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 19 maja 18:25
- Na sygnale: Julian! Ratunku! (907) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 19 maja 21:55 i 5 późniejszych emisji