x

Na sygnale: To się jeszcze okaże... (217)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Wojciech Kuliński, Tomasz Piątkowski, Lea Oleksiak, Dariusz Wieteska
Reżyseria:Kamila Fidler
W skrócie:Anna chce skończyć dyżur przed czasem. Doktor Góra jej jednak na to nie pozwala. Szef stacji odkrywa, że dziewczyna, która próbowała się zabić, dostała nasiona 'drzewa samobójców' od psycholożki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy ekipy ratunkowej ze stacji pogotowia w Leśnej Górze. Góra, Banach i Reiter oraz ich podwładni zmierzą się z kolejnymi medycznymi wyzwaniami. W każdym odcinku widzowie będą świadkami trudnych i wymagających błyskawicznego działania interwencji, poznają również życie prywatne członków personelu medycznego.

W tym odcinku

Anna czuje ogromną presję i chce skończyć dyżur przed czasem. Doktor Góra jej jednak na to nie pozwala. Szef stacji odkrywa, że dziewczyna, która próbowała się zabić, dostała nasiona "drzewa samobójców" od swojej psycholożki. Policjantka Monika ustala, że zagrożone jest również życie kolejnego pacjenta. Na nieszczęście, nie odbiera on telefonu. Tymczasem doktor Banach coraz bardziej martwi się o Zosię. Wiktor podejrzewa, że jego córka spotyka się z Kubą. Kolejnym pacjentem lekarza jest nastolatek, który stracił nagle przytomność. Przyjaciel chorego na widok ratowników zaczyna uciekać. Nowy rusza za nim w pościg.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)