x

Na sygnale: To nie był sen (475)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023   od 12 lat
Występują:Wojciech Kuliński, Tomasz Piątkowski, Lea Oleksiak, Dariusz Wieteska
Reżyseria:Marta Minorowicz, Grzegorz Waller
W skrócie:Britney i Wiktor biorą udział w szkoleniu Ochotniczej Straży Pożarnej. Ratownicy trafiają w lesie na dziewczynę z urazem nogi. Poszkodowana twierdzi, że ją i dwóch kolegów zaatakowały dziki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Anna wciąż szuka dziewczyny, którą spotkała w środku nocy na drodze. Jej współpracownicy, m.in. Basia i Zdzisio, sądzą, że zaginiona w rzeczywistości nie istnieje. Podczas dyżuru ekipa lekarki przewozi chłopca z wrodzoną wadą serca. Dziecko, którym opiekuje się babcia, ma przejść w Leśnej Górze operację. Później zespół Reiter pomaga więźniarce, która połknęła baterię. Szybko okazuje się, że kobieta jest matką chorego juniora. Anna odkrywa, że chciała trafić do tego samego szpitala, co jej syn. Lisicki kieruje jednak pacjentkę do placówki w Warszawie. Doktor Reiter z pomocą więziennej strażniczki zabiera kobietę do Leśnej Góry. Britney i Wiktor biorą udział w strażackim szkoleniu. Julka zostaje przydzielona do zespołu z Markiem, który stale ją irytuje. Ochotnicy trafiają w lesie na dziewczynę z urazem nogi. Poszkodowana twierdzi, że ją i jej dwóch kolegów zaatakowały dziki. Dowódca włącza się akcji. Rozpoczynają się poszukiwania ofiar. Wkrótce odnajduje wraz z Wiktorem poważnie rannego w nogę mężczyznę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)