x

Na sygnale: Tak wygrać, to jak przegrać (531)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023   od 12 lat
Występują:Wojciech Kuliński, Tomasz Piątkowski, Oliwia Sikora, Lea Oleksiak
Reżyseria:Sara Bustamante-Drozdek
W skrócie:Ekipa Banacha pomaga mężczyźnie, którego ukąsiła żmija. Co więcej, ciężarna żona poszkodowanego również zaczyna się źle czuć. Zespół Benia jedzie do dziewczyny, która została pobita przez partnera.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 28 maja
za 9 dni
16:55 TVP Seriale
środa, 29 maja
za 10 dni
16:20 TVP Seriale
czwartek, 30 maja
za 11 dni
7:00 TVP Seriale
piątek, 31 maja
za 12 dni
6:20 TVP Seriale

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Martyna pragnie zostać milionerką. Wychodzi na jaw, że skarb Strzeleckich nie jest tak imponujący, jak mogłoby się wydawać. Na dodatek prace na działce zostają zawieszone. Konserwator zabytków chce przeczesać teren. Wiktor dostrzega, że Czarek i Renia zaczęli się ostatnio dziwnie zachowywać. Podejrzewa, że dzieci wpadły w jakieś tarapaty. Junior zaskakuje Annę, prosząc ją o zgodę na przenocowanie jego przyjaciółki. Podczas dyżuru ekipa Banacha pomaga mężczyźnie, którego ukąsiła żmija. Co więcej, ciężarna żona poszkodowanego nagle również zaczyna się źle czuć. Zespół Benia odpowiada na zgłoszenie od zaniepokojonej sąsiadki. Ratownicy jadą do dziewczyny, która została pobita przez swojego partnera. Ranna oznajmia, że miała wypadek i nie potrzebuje pomocy lekarskiej. Britney udaje się w końcu przekonać pacjentkę, by zgodziła się na badanie. Stan poszkodowanej nagle się pogarsza. Na dodatek zjawia się agresywny chłopak dziewczyny.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także