Na sygnale: Tak tego nie załatwisz (303)
Występują: | Wojciech Kuliński, Tomasz Piątkowski, Lea Oleksiak, Dariusz Wieteska |
---|---|
Reżyseria: | Kamila Fidler |
W skrócie: | Anna zostaje potrącona przez Stawskiego, który zgwałcił jej pacjentkę. Lekarka trafia do szpitala. Zjawia się tam też przestępca. Na jego widok Wiktor traci nad sobą panowanie. Dochodzi do rękoczynów. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Zawodowe i prywatne perypetie ratowników z Leśnej Góry. Choć borykają się z wieloma problemami w życiu prywatnym, z zaangażowaniem ratują życie i zdrowie pacjentów.
W tym odcinku
Annę potrąca mężczyzna, który przedtem dopuścił się gwałtu na jej pacjentce. Na miejsce zdarzenia pierwszy przyjeżdża doktor Potocki. Lekarka zostaje przewieziona do szpitala, gdzie zajmuje się nią doktor Górska. Niespodziewanie w Leśnej Górze zjawia się oprawca doktor Reiter, Sebastian Stawski. Mężczyzna planuje zastraszyć swoją pierwszą ofiarę. Na jego widok Wiktor traci nad sobą panowanie. Dochodzi do rękoczynów. Potocki i Góra w porę odciągają lekarza. Sebastian proponuje mu jednak, by spotkali się później bez żadnych świadków. Kłótnia przyciąga uwagę policjantów, którzy sądzą, że wywołał ją Banach. Podczas dyżuru Wiktor jedzie do domu dziecka. Jeden z wychowanków miał atak padaczki. Kiedy ratownicy zabierają małego pacjenta do szpitala, są świadkami groźnego wypadku. Następnego dnia Banach zostaje zatrzymany przez policję. Okazuje się, że Stawski nie żyje.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Wojciech Kuliński
jako doktor Wiktor Banach -
Tomasz Piątkowski
jako doktor Artur Góra -
Lea Oleksiak
jako doktor Anna Reiter -
Dariusz Wieteska
jako ratownik Piotr Strzelecki -
Konrad Darocha
jako ratownik Adam Wszołek -
Monika Mazur
jako ratownik Martyna Kubicka -
Anna Haba
jako ratownik Lidka Chowaniec -
Kamil Wodka
jako Nowak "Nowy" -
Edyta Bełza
jako Zosia Banach -
Anna Wysocka-Jaworska
jako Barbara Wszołek -
Marcin Grzymowicz
jako doktor Potocki -
Wojciech Zygmunt
jako Kuba -
Marcelina Zawadzka
-
Anna Wysocka
jako Basia Wszołek -
Katarzyna Joda
-
Michał Przybysz
-
Marta Wiktorowska
-
Iga Górecka
jako Ruda -
Tomasz Skrzypniak
-
Eryk Pawlikowski
-
Hanna Chojnacka
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Kamila Fidler reżyseria
Zobacz także
- Na sygnale: Prawda za drzwiami (183) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 9 maja 6:25
- Na sygnale: Topielec (184) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 9 maja 6:55 i 1 późniejsza emisja
- Na sygnale: Nic nie będzie jak dawniej (269) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 9 maja 10:00
- Na sygnale: Długodystansowiec (270) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 9 maja 10:30
- Na sygnale: Serce nie sługa (517) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 9 maja 11:20
- Na sygnale: Nie odchodź! (518) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 9 maja 11:50
- Na sygnale: Wiara czyni cuda (185) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 9 maja 16:20 i 2 późniejsze emisje
- Na sygnale: Ryzykowna gra (186) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 9 maja 16:55 i 3 późniejsze emisje
- Na sygnale: I co teraz? (541) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 9 maja 21:20 i 1 późniejsza emisja
- Na sygnale: Ognisty pad thai (542) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 9 maja 21:45 i 1 późniejsza emisja