Na sygnale: Świadek (106)
Występują: | Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Konrad Darocha, Monika Mazur |
---|---|
Reżyseria: | Leszek Korusiewicz |
W skrócie: | Ekipy Wiktora i Anny odpowiadają na wezwanie do wypadku. Dwie osoby są uwięzione we wraku auta. Lekarze muszą podjąć decyzję, komu dać szansę na życie. Do tego jeden z rannych jest kardiochirurgiem. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Czwarty sezon serialu o perypetiach załogi pogotowia ratunkowego ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze, doktor Wiktor Banach (Wojciech Kuliński), Anna Reiter (Lea Oleksiak) i Artur Góra (Tomasz Piątkowski), oraz ratownicy, Martyna Kubicka (Monika Mazur), Piotr Strzelecki (Dariusz Wieteska) i Adam Wszołek (Konrad Darocha), zmierzą się z kolejnymi nietypowymi sytuacjami. W ekipie namiesza też Tomasz Potocki (Marcin Grzymowicz), który odmieni życie dwóch kobiet ze stacji ratownictwa.
W tym odcinku
Ekipy Wiktora i Anny odpowiadają na wezwanie do wypadku. Sytuacja jest dramatyczna. Dwie osoby są uwięzione we wraku auta i lekarze muszą podjąć decyzję, któremu z pacjentów dać szansę na życie. Do tego odkrywają, że jeden z rannych jest znanym kardiochirurgiem i znajdują w samochodzie pojemnik z sercem do przeszczepu. Tymczasem Potocki nadal nie chce dać Potockiej rozwodu. Radzi jej, by znalazła świadków, którzy potwierdzą, że jest złym mężem. Z kolei Martyna wyznaje w końcu przyjaciółce, że Stanisław był jej kochankiem.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Wojciech Kuliński
jako Wiktor Banach -
Dariusz Wieteska
jako Piotr Strzelecki -
Konrad Darocha
jako Adam Wszołek -
Monika Mazur
jako Martyna Kubicka -
Tomasz Piątkowski
jako Góra -
Agata Załęcka
jako Renata -
Lea Oleksiak
jako Anna
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Leszek Korusiewicz reżyseria
Zobacz także
- Na sygnale: Rodzinne klątwy (673) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 9 czerwca 14:35
- Na sygnale: Bez odbioru (206) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 9 czerwca 16:25 i 2 późniejsze emisje
- Na sygnale: Nieprawda (207) - serial fabularno-dokumentalny - dziś, 9 czerwca 17:00 i 3 późniejsze emisje
- Na sygnale: Rodzinka (205) - serial fabularno-dokumentalny - wtorek, 10 czerwca 6:30
- Na sygnale: List (313) - serial fabularno-dokumentalny - wtorek, 10 czerwca 10:00
- Na sygnale: Albo ty, albo ja (314) - serial fabularno-dokumentalny - wtorek, 10 czerwca 10:30
- Na sygnale: Rób, co należy (561) - serial fabularno-dokumentalny - wtorek, 10 czerwca 11:20
- Na sygnale: Kto następny? (562) - serial fabularno-dokumentalny - wtorek, 10 czerwca 11:50
- Na sygnale: Zdziś i miś (674) - serial fabularno-dokumentalny - wtorek, 10 czerwca 14:35
- Na sygnale: Skrawki pamięci (208) - serial fabularno-dokumentalny - wtorek, 10 czerwca 17:00 i 3 późniejsze emisje