Na sygnale: Stare grzechy (317)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2021   od 12 lat
Występują:Wojciech Kuliński, Tomasz Piątkowski, Lea Oleksiak, Dariusz Wieteska
Reżyseria:Katarzyna Łęcka
W skrócie:Współpracownicy nie chcą mieć z Beniem nic wspólnego. Ekipa doktor Reiter jedzie na miejsce wypadku. Wśród uczestników feralnego wydarzenia jest policjantka oraz skonfliktowany z nią ojciec.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 27 marca
za 4 dni
5:00 TVP 2 (z napisami)

Opis

Zawodowe i prywatne perypetie ratowników z Leśnej Góry. Choć borykają się z wieloma problemami w życiu prywatnym, z zaangażowaniem ratują życie i zdrowie pacjentów.

W tym odcinku

Współpracownicy nie chcą mieć z Beniem nic wspólnego. Mają mu za złe zwolnienie Soni. Uważają, że tak naprawdę do tragedii doszło z winy przełożonego. Rozważają nawet ogłoszenie strajku. Vick bardzo się stara odzyskać ich sympatię. Gdy mu się to nie udaje, próbuje skłócić Wiktora z żoną. Mówi Annie, że przed laty kochali się w tej samej kobiecie. Sugeruje, że dla jej mąż wciąż może myśleć o dawnej miłości. Podczas dyżuru ekipa doktor Reiter jedzie na miejsce wypadku. Wśród uczestników feralnego wydarzenia jest policjantka oraz skonfliktowany z nią ojciec. Banach razem ze swoim zespołem udaje się do nastolatka cierpiącego na szereg dolegliwości. Pacjent zdradza symptomy infekcji, doznaje drgawek i ma sine palce. Swoją diagnozą Wiktor naraża się rodzicom chorego.

Występują (pokaż wszystkich)

x