Na sygnale: Skrawki pamięci (208)

Na sygnale: Skrawki pamięci (208)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Wojciech Kuliński, Tomasz Piątkowski, Lea Oleksiak, Dariusz Wieteska
W skrócie:Personel szpitala próbuje nawiązać kontakt z Anną, która wybudziła się ze śpiączki. Okazuje się, że ukochana Wiktora straciła pamięć. Tymczasem doktor Banach musi pomóc starszemu mężczyźnie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy ekipy ratunkowej ze stacji pogotowia w Leśnej Górze. Góra, Banach i Reiter oraz ich podwładni zmierzą się z kolejnymi medycznymi wyzwaniami. W każdym odcinku widzowie będą świadkami trudnych i wymagających błyskawicznego działania interwencji, poznają również życie prywatne członków personelu medycznego.

W tym odcinku

Personel szpitala próbuje nawiązać kontakt z Anną, która w końcu wybudziła się ze śpiączki. Okazuje się jednak, że ukochana Wiktora straciła pamięć. Tymczasem doktor Banach musi pomóc starszemu mężczyźnie, który wpadł pod samochód. Pacjent wspomina o kobiecie, która ma problemy z oddychaniem. Lekarz razem z policjantką Moniką próbuje ją odnaleźć. Martyna odwiedza Agnieszkę - dziewczynę, o której jej ojciec mówił tuż po wypadku. Odkrywa, że chodzi o prostytutkę, która jest maltretowana przez partnera. Gdy Kubicka próbuje pomóc poszkodowanej, bandyta brutalnie ją atakuje. Kilka godzin później ojciec wyznaje ratowniczce, że ma przyrodnią siostrę...

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także