x

Na sygnale: Sekrety i kłamstwa (575)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023   od 12 lat
Występują:Wojciech Kuliński, Tomasz Piątkowski, Anna Lemieszek, Lea Oleksiak
W skrócie:Anna wyczuwa zmianę w piersi. Nic nie mówiąc mężowi, umawia się na badanie. Gdy Benio poznaje jej sekret, prosi go o dyskrecję. Wandzie nie podoba się nagła zażyłość Vicka z bratową.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 21 maja
pojutrze
1:20 TVP Seriale (z napisami)
sobota, 25 maja
za 6 dni
9:05 TVP Seriale (z napisami)

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Podczas samokontroli Anna wyczuwa podejrzaną zmianę w piersi. Nic nie mówiąc mężowi, umawia się na badanie. Gdy Benio przypadkiem poznaje jej sekret, prosi go o dyskrecję. Wandzie nie podoba się nagła zażyłość Vicka z bratową. Staje się zazdrosna. Podczas dyżuru doktor Reiter i jej zespół odpowiadają na wezwanie do starszego mężczyzny, który ma problemy z oddychaniem. Nie chce jednak trafić do szpitala, ponieważ ukrywa przed synem swoją chorobę. Britney i Alek muszą zająć się matką Sławka. Dziwne zachowanie seniorki niepokoi chłopaka. Podejrzewa, że przyczyną jest udar. Julka stawia jednak na chorobę psychiczną. Przy okazji wychodzi na jaw kłamstwo Alka, który sugerował Sławkowi, że podobne problemy ma Britney.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także