Na sygnale: Rzeź niewiniątek (370)

Na sygnale: Rzeź niewiniątek (370)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2022   od 12 lat
Występują:Wojciech Kuliński, Tomasz Piątkowski, Lea Oleksiak, Dariusz Wieteska
Reżyseria:Jan Jagielski
W skrócie:Podczas dyżuru zespół Anny napotyka w lesie grupę nieodpowiedzialnych morsów. Ekipa Wiktora dostaje wezwanie do szkoły, w której pobili się uczniowie. Po chwili dochodzi do awantury ich matek.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kulisy pracy ratowników medycznych. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach - udzielają pomocy ciężko chorej osobie lub ofiarom wypadku. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie są świadkami najbardziej typowych sytuacji, z jakimi spotykają się ratownicy.

W tym odcinku

Znajomy policjant, Marek, uczy Britney i Sonię samoobrony. Pan Zdzisio, myśląc, że to prawdziwy napastnik, skutecznie go unieszkodliwia. Instruktor trafia na SOR. Podczas dyżuru zespół Anny napotyka w lesie grupę nieodpowiedzialnych morsów. Ekipa Wiktora dostaje wezwanie do szkoły, gdzie doszło do bójki uczniów. Jeden z chłopców jest poważnie ranny. Po chwili dochodzi do kolejnej awantury - tym razem z udziałem wściekłych matek. Tymczasem Basia oficjalnie składa w pracy wymówienie. Doktor Góra jest chory i z tego powodu cały dzień musi spędzić z matką. Nie kończy się to dla niego dobrze.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także