Na sygnale: Rozstanie (191)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Wojciech Kuliński, Tomasz Piątkowski, Lea Oleksiak, Dariusz Wieteska
Reżyseria:Kamila Fidler
W skrócie:Anna zgłasza policjantce Monice, że Potocki molestuje ją w pracy. Adam nagle znika. Zostawia po sobie jedynie krótki list z prośbą, by Piotr go nie szukał. Strzelecki wpada w duże kłopoty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy ekipy ratunkowej ze stacji pogotowia w Leśnej Górze. Góra, Banach i Reiter oraz ich podwładni zmierzą się z kolejnymi medycznymi wyzwaniami. W każdym odcinku widzowie będą świadkami trudnych i wymagających błyskawicznego działania interwencji, poznają również życie prywatne członków personelu medycznego.

W tym odcinku

Anna zgłasza policjantce Monice, że Potocki molestuje ją w pracy. Adam nagle znika. Zostawia po sobie jedynie krótki list z prośbą, by Piotr go nie szukał. Strzelecki wpada w duże kłopoty, gdy zapomina o oficjalnej kolacji zaręczynowej z rodziną Martyny. Tymczasem ratownicy dostają wezwanie do poprawczaka do dwóch dziwnie zachowujących się nastolatek. Doktor Banach od razu podejrzewa, że dziewczyny zażyły narkotyki. Od razu wzywa policję. Godzinę później lekarz sam zostaje zatrzymany pod zarzutem spożywania alkoholu w pracy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)