x

Na sygnale: Punk's not dead (388)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2022   od 12 lat
Występują:Wojciech Kuliński, Tomasz Piątkowski, Lea Oleksiak, Dariusz Wieteska
Reżyseria:Sara Bustamante-Drozdek
W skrócie:Benio pracuje na SOR-ze. W stacji wciąż jest za mało ratowników. Bieliński wysyła Sonię z Kubą do rannego, który spadł z rusztowania, choć do takiego wypadku powinien pojechać także lekarz.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kulisy pracy ratowników medycznych. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach - udzielają pomocy ciężko chorej osobie lub ofiarom wypadku. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie są świadkami najbardziej typowych sytuacji, z jakimi spotykają się ratownicy.

W tym odcinku

Benio pracuje na SOR-ze. W stacji wciąż jest za mało ratowników. Bieliński wysyła Sonię z Kubą do rannego, który spadł z rusztowania, choć do takiego wypadku powinien pojechać także lekarz. Stan pacjenta gwałtownie się pogarsza. W tym czasie doktor Góra musi pomóc dziewczynie silnie krwawiącej po zwykłym przekłuciu ucha. Sytuacja staje się dramatyczna, gdy jego podopieczna nagle traci przytomność. Po pracy Artur stawia się w roli mediatora między Bielińskim, Wiktorem oraz Piotrem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także